Rekolekcje wakacyjne w Przesiece

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Płockiej zaprasza na Rekolekcje wakacyjne dla Młodych w górach.  Podczas wartościowych wakacji z KSM można aktywnie odpocząć w pięknym otoczeniu oraz pogłębić swoją relację z Bogiem i z innymi ludźmi.

W tym roku wyjeżdżamy do Przesieki, niewielkiej miejscowości w Karkonoszach. Już teraz zarezerwujcie sobie termin 27-31 lipca br. i szybko potwierdzajcie swoje uczestnictwo do członków Zarządu Diecezjalnego KSM DP. Naszym duchowym przewodnikiem w tym roku będzie ks. dr Łukasz Zdunkiewicz. Hasłem tegorocznych rekolekcji będą słowa św.  Marii od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki): By iść i głosić – „zwróćcie się do ognistej gołębicy, do Ducha Świętego…”

Poniżej garść kluczowych informacji.

Rekolekcje wakacyjne dla Młodych:

Termin: 27—31 lipca 2017 r.

Miejsce: Przesieka w Karkonoszach

Co robimy: w planach są wyprawy w góry i rekolekcje, które oparte będą na codziennej Eucharystii, spotkaniach w grupach, konferencjach, adoracji Najświętszego Sakramentu. Zorganizowane będą też wspólne wieczory.

Adresat: młodzież w wieku 16—30 lat.

Poprowadzi: ks. dr Łukasz Zdunkiewicz

Temat rekolekcji:

By iść i głosić – „zwróćcie się do ognistej gołębicy, do Ducha Świętego…”

św.  Maria od Jezusa Ukrzyżowanego (Mała Arabka)

Koszt: 450 zł (w tym transport autokarowy, zakwaterowanie, wyżywienie, wstęp na szlaki, zwiedzanie, ubezpieczenie).

Miejsca wyjazdu: Płońsk, Ciechanów, Pułtusk, Warszawa

Zapisy: przez Prezesów Oddziałów parafialnych KSM lub pod adresem e-mail: ksmdplockiej@gmail.com Zaliczka 150 zł przy zapisie.

Organizator: Zarząd Diecezjalny KSM DP

Ilość miejsc ograniczona!

reko_wakacyjne2017