Pod Twą obronę – rekolekcje wielkopostne dla młodzieży

rekolekcje_wielkopostne_2017

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji płockiej zaprasza na rekolekcje wielkopostne w dniach 17 – 19 marca 2017 r. w MCEW Studnia w Płocku. Rekolekcje pod hasłem „Pod Twą obronę” poprowadzą ks. Łukasz Chruściel dla młodzieży z gimnazjów i szkół średnich oraz ks. Krzysztof Szuliński dla studentów i młodzieży pracującej.

Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich, którzy pragną dobrze przeżyć Wielki Post i przygotować się na Zmartwychwstanie Chrystusa. W programie rekolekcji znajdą się wspólne Eucharystie, konferencje, spotkania w grupach i wiele innych. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Do udziału w rekolekcjach są zaproszeni nie tylko członkowie Stowarzyszenia – mogą w nich uczestniczyć wszyscy chętni (według podanego przedziału wiekowego). Wszyscy uczestnicy powinni zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik, długopis i obuwie na zmianę.

Na zgłoszenia czekamy do 12 marca br. pod adresem ksmdplockiej@gmail.com. Koszt rekolekcji to 100 zł (90 zł dla członków KSM).

Do pobrania: plakat rekolekcji.