Rajd dla Życia – odwołany

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na  Rajd Rowerowy z Rostkowa do Zabawy w dniach  od 7 do 14 lipca br.

Tegoroczny Rajd rozpocznie wieczorną Mszą świętą oraz adoracją Najświętszego Sakramentu 7 lipca. Rano młodzi wyruszą w drogę z Rostkowa przez Ciechanów do Płońska (z przystankiem w Kraszewie).

Celem Rajdu dla Życia jest promocja Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W miejscowościach, przez które prowadzi trasa, bezpłatnie rozprowadzane będą materiały pro-life. Inicjatywa ma charakter pielgrzymki życia przez polską ziemię, nie brakuje zatem wspólnej modlitwy za dzieci poczęte oraz świadectwa.

Cele jakie wymieniają organizatorzy to: „Rajd dla życia to ogólnopolska inicjatywa młodych ludzi zrzeszonych w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, którzy w trosce o dar życia pragną dać świadectwo, że My młodzi jesteśmy za obroną życia, pragniemy bronić tych którzy sami nie mają jak się bronić. Rajd to nie tylko wydarzenie mające na celu dać świadectwo, to inicjatywa modlitewna, podczas codziennej Eucharystii, a także modlitwy w drodze pragniemy ofiarować wszystkich, którzy dokonali aborcji, za tych którzy stają przed ta decyzją, za każde nienarodzone dziecka, a także za każdego z nas – za dar życia. Podczas przejazdów będziemy się zatrzymywać, aby rozdawać ludziom materiały pro-life.”

Chętni do wzięcia udziału w całym rajdzie zapraszamy do rejestracji na stronie: Rajd dla Życia
Natomiast chętnych do udziału w pierwszym etapie rajdu na odcinku Rostkowo – Płońsk. zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres (koszt pierwszego etapu to 10 zł): ksmdplockiej@gmail.com

Patronat honorowy nad Rajdem przyjął JE Ks. Bp Piotr Libera.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego Rajd dla Życia 10. Rajd dla Życia.

Z przykrością zawiadamiamy, że Rajd dla Życia został odwołany z powodu braku chętnych.
Wszystkich, którzy chcieli uczestniczyć w spotkaniu w Rostkowie zapraszamy na WIECZÓR SKUPIENIA, więcej informacji TUTAJ